O firmie

Oryginalne i zamienne części do aut francuskich

MOTO-LEG to firma, która na rynku istnieje już od 2004 roku. Nieprzerwanie od tego czasu prowadzimy sprzedaż hurtową, dostarczając naszym klientom najbogatszą ofertę na rynku. Naszą działalność dedykujemy wąskiej specjalizacji, jaką są auta francuskie, takie jak: Renault, Citroen, Peugeot oraz Dacia. Auta francuskie to temat, na którym znamy się jak nikt inny. Oferujemy profesjonalną pomoc przy doborze potrzebnych podzespołów i części.

 

Sprzedaż prowadzimy na terenie całego kraju, współpracując z firmami kurierskimi DPD, UPS, DHL i Raben. Doskonała organizacja procedur magazynowych i zespół wykwalifikowanych pracowników sprawiają, że od momentu zamówienia do chwili otrzymania przez Państwa części mijają maksymalnie 24 godziny.

Samochody francuskie – części idealnie dobrane do Twojego pojazdu

Nasza firma współpracuje z wiodącymi francuskimi, włoskimi, hiszpańskimi, niemieckimi oraz tureckimi producentami. Kierujemy się dobrem naszego klienta, dlatego duży nacisk kładziemy na proponowaniu różnorodnych rozwiązań, polegając na naszym wieloletnim doświadczeniu. U nas klient sam decyduje, czy wybiera oryginalny element, czy jego tańszy zamiennik.

Konsekwentne działanie i nieustannie wzmacniany profesjonalizm sprawiają, że proponowane przez nas części samochodowe znajdują się w czołówce hurtowych dostawców w Polsce. Nasi menadżerowie przez cały czas udoskonalają ofertę, rozszerzając ją o nowe grupy towarowe do aut francuskich. Serdecznie zapraszamy do indywidualnego kontaktu – w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Darmowa wysyłka od 400 zł netto

Dostawa DPD, UPS, DHL i Raben

Dobór części po nr nadwozia - VIN

Zamówienie złożone do 16:30 wysyłamy tego samego dnia

Nasi dostawcy